Sirtaki İstanbul, Folklor ve dans tiyatrosu yanı sıra, 18 yıldır Arjantin Tango yapan ve Yunan Halk dansları birikimi ile Erdem Ercan tarafından 2010 yılında kuruldu. Sirtaki İstanbul; dans ve müziği takımların motive olup uyum ve sinerji içinde performansı arttırması  için kullanır. Ayrıca “Sessiz Sirtaki” projesinde olduğu gibi sosyal sorululuk kapsamında bireylerde “olumlu değişimi” yaratmak için çalışmalar gerçekleştirir.

Eğitmenimiz, Sirtaki İstanbul ve Hayatın Ritmi kurucusu Erdem Ercan, Duygusal Zeka, Takım Koçluğu (AoEC) ve Beden Dili Mikro-ifadeler uzmanlıklarını 12 yıllık yöneticilik ve 8 yıllık girişimcilik deneyimi ile birleştirerek Koçluk, Eğitim ve Konuşmalarında etkili araçlar olarak kullanıyor. Six Seconds Duygusal Zeka organizasyonunun Türkiye partneri ve ileri düzey eğitmenidir. Six Seconds metodolojisi, ilkeleri ve değerlendirme araçları ile kişilerin ve kurumların Duygusal Zeka yetkinliklerini geliştirme üzerine çalışmalar yürütür.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, Teba, Anadolu Efes içecek grubu, Gilan Mücevherat’ta yönetici olarak görev aldı. Girişimcilik ve yaratıcılığı ile Dymra şirketini kurdu ve sektöründe Pazar lideri yaptıktan sonra şirket hisselerini sattı.

Adler Koçluk okulu’ndan 2013 yılında mezun olan PCC ünvanlı Erdem Ercan, 950 saatin üzerinde koçluk tecrübesi ile orta ve üst düzey yöneticilere, takımlara koçluk yapmaktadır. 1.400 saatin üzerinde eğitim, 850 saatlik danışmanlık ve 38 saat konuşmacı olarak yerel ve uluslararası şirketler ile çalışmaktadır. Tüm bu deneyimlerini harmanlayarak kurumların verimini ve kaliteyi arttırmalarına yönelik “Sirtaki ile Takım çalışması” eğitimini tasarlamıştır.

Ekip üyelerinin birbirlerini dinleyerek bilgilerini paylaşmalarını ve yapıcı geribildirim almak / vermek yoluyla olumlu değişiklikler yapmalarını sağlayan bu çalışma ile ekip içinde karşılıklı güvende tesis edilmesine yönelik bu çalışma için bizi tercih eden şirketlerden bazıları: L’oreal, King Fisher, Koç Holding. Four Seasons, Nobel İlaç, ODTÜ Mezunlar Derneği’dir.

Siz de şirketinizdeki çalışanların daha verimli, sinerji ve uyum içinde çalışması konusunda “Sirtaki ile Takım Çalışması” eğitimimizi deneyimlemek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sirtaki İstanbul, Hayatın Ritmi’nin kar amacı gütmeyen alt bir kuruluşudur.

İletişim: 0216 687 09 77