Sirtaki ve Yunan Halk Dansları Orta İleri Seviye

Orta İleri seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları kursu ile dansınızı daha üst seviyelere taşıyın.

Orta İleri Seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları Kursu’nda dansınızın ritmini ileri düzeye taşıyoruz. Denge, estetik yönünüZ daha da kuvvetleniyor. Artık komut vermeye başlıyorsunuz. Kendiniz ve birlikte dans ettiklerinizi komut vererek yönlendirebilme noktasına geliyorsunuz. Görenleri hayrete düşürecek bir dansa çok yakınsınız. Dengeniz, duruşunuzSiz de Sirtaki ve Yunan Halk Danslarını derinden özümsemek için keyifli bir ortamda nezih insanların bir araya geldiği salonumuzda orta-ileri seviye derslerimize mutlaka katılın.

Neler öğreneceğiz?

Orta-ileri seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları kursunda daha önce öğrenilen figürlerin bağlantılarını geliştiriyoruz. Daha akıcı, daha estetik ve daha uyumlu bir dans için keyif ile çalışıyoruz. Kalamatianos, Hasapiko Serviko danslarında ilerliyor ve sağlamlaştırıyoruz. Sirtaki seviyemizi ileriye taşıyoruz. Haniatiko ve Zonaradikos danslarını öğreniyoruz. Zeybekiko ritm çalışmalarımızı güçlendiriyor ve çembere girmeye başlıyoruz.

Sizi bekleyen etkinlikler?

Her ay bir Pazar günü güzel bir ortamda kahvaltı sonrası 3 saat Pratik. Her ay müzikli bir ortamda dans, sohbet ve eğlence. Birlikte yurt içi ve yurt dışı geziler.

Ne Zaman? Nerede?

Anadolu yakası Orta İleri seviye sınıfımız 26 Eylül 2108 Çarşamba günü Kızıltoprak 19.30 ve 20.30.

Avrupa yakası orta seviye sınıfımız 25 Eylül 2018 Salı Mecidiyeköy 19.30 – 20.30 da stüdyomuzda başlıyor

Derslerimiz kurs süresi boyunca her hafta aynı yer ve saatte devam edecektir.

Ders akışı nasıl olacak?

Orta İleri Seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları sınıflarımız ortalama 12 kişiden oluşur. Haftada 1 gün, olan dersler 1 saat sürer. Kursun süresi 2 aydır.

Siz de uyumun en güzel ifadesi olan Sirtaki ve Yunan Halk Dansların da ileri bir noktaya gelmek istiyorsanız hemen ön kayıt yaptırın.

 

İletişim ve Kayıt İçin: 0 (216) 687 09 77