Sirtaki ve Yunan Halk Dansları Orta Seviye

Orta seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları kursu ile dansınızı bir üst seviyeye taşıyın.

Orta Seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları Kursu’nda dansınızın denge estetik yönünü daha da kuvvetlendiriyoruz. Artık temel bilgilere sahipsiniz ve ikinci adım olan estetiğe çok yaklaştınız. Görenleri hayrete düşürecek bir dansa çok yakınsınız. Siz de Sirtaki VE Yunan Halk Danslarını derinden özümsemek için keyifli bir ortamda nezih insanların bir araya geldiği salonumuzda orta seviye derslerimize mutlaka katılın.

Neler öğreneceğiz?

Orta seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları kursunda daha önce öğrenilen figürlerin bağlantılarını geliştiriyoruz. Daha akıcı, daha estetik ve daha uyumlu bir dans için keyif ile çalışıyoruz. Sirtaki dansımız olgunlaşıyor. Kalamatianos, Hasapiko Serviko danslarına giriş yapıyor ve ilerliyoruz. Zeybekiko ritm çalışmalarına başlıyoruz. Danslara ilişkin bilgilerle derinleşiyoruz.

Sizi bekleyen etkinlikler?

Her ay bir Pazar günü güzel bir ortamda kahvaltı sonrası 3 saat Pratik. Her ay müzikli bir ortamda dans, sohbet ve eğlence. Birlikte yurt içi ve yurt dışı geziler.

Ne Zaman? Nerede?

Anadolu yakası orta seviye sınıfımız 26 Eylül 2108 Çarşamba günü Kızıltoprak 20.30 ve 21.30.

Avrupa yakası orta seviye sınıfımız 27 Eylül 2018 Perşembe  Taksim 20.30 21.30 da stüdyomuzda başlıyor.

Derslerimiz kurs süresi boyunca her hafta aynı yer ve saatte devam edecektir.

Ders akışı nasıl olacak?

Orta Seviye Sirtaki ve Yunan Halk Dansları sınıflarımız ortalama 14 kişiden oluşur. Haftada 1 gün, olan dersler 1 saat sürer. Kursun süresi 2 aydır.

Siz de uyumun en güzel ifadesi olan Sirtaki ve Yunan Halk Danslarını ilerletmek istiyorsanız hemen ön kayıt yaptırın.

 

İletişim ve Kayıt İçin: 0 (216) 687 09 77